Code de la route

Examen du Code de la route (Yazılı Ehliyet sınavı)

Fransa'da ehliyet almak artık hayal değil. Tamamen türkçe bilenlere özel hazırlanan eğitimimizle sizler de Code de la route sınavına evinizin ortamında hazırlanın.

Code de la route sınavı hazırlık

Sınava en iyi ve doğru şekilde hazırlanacaksınız. Hazır olduğunuzda Sürücü kursunuzla birlikte sınava girip başarılı olacaksınız.

€ 199

Code de la route sınavına hazırlanın ve kaydınızı olun. Kontenjanla sınırlıdır !

Eğitim nasıl İşliyor ?

Fransa’da ehliyet sınavını kazanmanızı sağlacak bu eğitimimiz sizi nasıl başarıya ulaştıracak ?

Fransa’da ehliyet sınavının ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Fransızlar bile bu sınavı geçerken çok zorlanıyorlar, sadece %52 başarı oranıyla geçebiliyorlar. 

Fransızca bilmeyenler için bu oran daha da azalmakta çünkü ehliyet sınavı zorluğuna ek olarak bir de Fransızca zorluğu da işin içine girmekte.

Eğitimlerimizle sahip olacağınız kaynaklar sayesinde sınava evinizin ortamında, istediğiniz saatte yanınızda cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız olduğu sürece erişim sağlayabileceksiniz.

Neden Biz ?

Fransa’da zaten hali hazırda bakanlık onaylı bir eğitim kurumu olan fransizcaogreniyorum.net ‘in kurucuları Uluhan ARAL ve Ebru ARAL olarak yıllardır beklenen ehliyet Fransa girişimini sizlere sunmaktayız.

Fransa’da yaşayan ve ehliyet sınavını (Examen du code de la route) geçmek isteyen herkese uygundur.

İnternetin çektiği her yerden cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız ile erişim sağlayabilirsiniz.

Eğitime istediğiniz saatte erişim sağlayabilirsiniz. 

Evet katılabilirsiniz. Bizler zaten bu şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz bir sürücü kursuna yazılıp, bizlerden ek destek alarak sınava hazırlanacaksınız.

Anında başlar. Kullandığımız son teknolojiler sayesinde eğitime kaydınızı yaptığınız anda, hiç vakit kaybetmeden erişim sağlayabilirsiniz.

  • Eğitimin tüm içeriği dahildir. (Pdf dokümanları, Videolu dersler, önceden sınavda çıkmış soru ve cevaplar, Akademiye giriş …)

Vakit kaybetmeyin !

Fransa’da ehliyet almak artık zor değil. Eğitimlerimiz sayesinde hiç Fransızca bilmeseniz bile Code de la route sınavını kolayca kazanacaksınız !