Hakkımızda

“Ağaca çıkmak istiyorsanız, yıldızları hedef alın” Amacımız Avrupa ve özellikle de Fransa’da yaşayan yurttaşlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmektir. Bundan yola çıkarak en büyük problem olan Fransızca’yı 2019 Yılında açılan Fransizcaogreniyorum.net girişimimizle birlikte çözdük.

On binlerce

Şu ana kadar on binlerce öğrencimiz Fransızcayı öğrendi ve öğrenmeye devam ediyorlar. Hedefimize ulaşmamızın ikinci etabı ve yaşam kalitenizi daha da arttıracak olan “ehliyet fransa” girişimimizle karşınızdayız. Fransa gibi bir ülkede araç sahibi ve haliyle ehliyet sahibi olmak olmazsa olmazdır. Fakat ne yazık ki, Fransa Avrupa ülkeleri arasında ehliyetin en zor alındığı ülkedir. Doğma büyüme Fransızlar bile yazılı sınavı (examen du code de la route) geçmekte çok zorlanırlar ki siz bir de önünde Fransızca engeli olan kişileri düşünün.

Amacımız

Ehliyet Fransa olarak amacımız, Türkçe bilen kişilerin tamamen Türkçe olan dersler yardımıyla, hiç Fransızca bilmese bile, kolayca bu sınava hazırlanmasını ve geçmesini sağlamaktır. Hatta sadece sınava da değil, birlikte çalıştığımız Fransa’nın en büyük Stych sürücü kursu ile birlikte, sürüş derslerinizi ve sınavınızı da bizimle geçebiliyorsunuz. Yani dilerseniz sadece ehliyet sınavına kadar veya ehliyetinizi elinize alana kadar sizlerin yanınızda oluyoruz.

Artık Fransızca bilmemeniz veya az bilmeniz Fransa’da ehliyet almanıza bir en değil çünkü biz her zaman yanınızda olacağız.

Uluhan Aral
Ehliyetfransa.com kurucusu