Permis de conduire

Permis de conduire (Ehliyetinizi kazanın)

Fransa'da ehliyet almak artık hayal değil. Tamamen türkçe bilenlere özel hazırlanan eğitimimizle sizler de hem Code de la route sınavına evinizin ortamında hazırlanın hem de sınavı geçtikten sonra sürüş eğitiminizi alın ve sürüş sınavını da kazanıp ehliyetinizi elinize alın !

Permis de conduire hazırlık ve sınav kaydı

Sınava hazırlanacak ve kayıt olacaksınız. Fransa’nın en büyük sürücü kursu Stych ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz.

€ 998

Code de la route sınavına hazırlanın ve kaydınızı olun. Başarılı olduktan sonra sürüş eğitimi alın ve permis de conduire (Sürücü ehliyeti) kazanın ! Kontenjanla sınırlıdır !

Eğitim nasıl İşliyor ?

Fransa’da hem yazılı hem de sürüş sınavını kazanmanızı sağlacak bu eğitimimiz sizi nasıl başarıya ulaştıracak ?

Fransa’da yazılı ehliyet sınavının ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Fransızlar bile bu sınavı geçerken çok zorlanıyorlar, sadece %52 başarı oranıyla geçebiliyorlar. 

fransızca bilmeyenler için bu oran daha da azalmakta çünkü ehliyet sınavı zorluğuna ek olarak bir de Fransızca zorluğu da işin içine girmekte.

Eğitimlerimizle sahip olacağınız kaynaklar sayesinde sınava evinizin ortamında, istediğiniz saatte yanınızda cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız olduğu sürece erişim sağlayabileceksiniz.

Sınavda başarılı olduktan sonra öğretmeninizle buluşun ve 20 saat sürüş eğitiminizi alın. Hazır olduğunuzda sürüş sınavını da başardıktan sonra Fransız sürüş ehliyetinizi (Permis de conduire) kazanın !

Sürüş eğitimine uygun musunuz ?

Fransa nüfusunun %85’inin yaşadığı yerleri kapsayan sürüş eğitimine sizlerin de yaşadığı yerin uygun olup olmadığını eğitime katılmadan önce test ediniz. Aşağıda bulunan bağlantıya tıklayın ve karşınıza çıkan sayfada yaşadığınız yerin posta kodunu girin. Size en yakın randevu yerlerini göreceksiniz. Sürüş eğitiminiz için gösterilen yerlere gitmekte sorun yoksa, hemen kaydınızı yapabilirsiniz.

Neden Biz ?

Fransa’da zaten hali hazırda bakanlık onaylı bir eğitim kurumu olan fransizcaogreniyorum.net ‘in kurucuları Uluhan ARAL ve Ebru ARAL olarak yıllardır beklenen ehliyet Fransa girişimini sizlere sunmaktayız.

Fransa’da yaşayan ve ehliyet sınavını (Examen du code de la route) geçmek isteyen herkese uygundur.

İnternetin çektiği her yerden cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız ile erişim sağlayabilirsiniz.

Eğitime istediğiniz saatte erişim sağlayabilirsiniz. 

Birlikte çalıştığımız Stych sürücü kursu ile eğitime kaydınızı bizzat bizler yapacağız. Siz dersinize çalışın yeter. Gerisi bizde.

Birlikte çalıştığımız Stych sürücü kursu öğretmenleri ile buluşup sürüş eğitimini alacaksınız. Bu bağlantı üzerinden sizin yaşadığınız yerde sürüş eğitimi olup olmadığını test edebilirsiniz : Buraya tıklayarak test edin

Eğer ki öğretmeniniz de sizlerin hazır olduğuna kanaat getirirse, hemen bir sürüş sınavına randevu alınıyor ve sınavı geçiyorsunuz.

Anında başlar. Kullandığımız son teknolojiler sayesinde eğitime kaydınızı yaptığınız anda, hiç vakit kaybetmeden erişim sağlayabilirsiniz.

  • Eğitimin tüm içeriği (Videolar, PDF Dokümanları, Akademi …)
  • Examen du code de la route (Yazılı ehliyet Sınavı) kaydınız.
  • 20 saatlik sürüş eğitimi
  • Sürüş sınavı kaydı

Vakit kaybetmeyin !

Fransa’da ehliyet almak artık zor değil. Eğitimlerimiz sayesinde hiç Fransızca bilmeseniz bile Ehliyetinizi (permis de conduire) kazanabileceksiniz.